ALDRIDGE WC45CSBX Squire 45MM CS Combination Boxed Padlock, White
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
SQUIRE Warrior Closed Shackle Combination Padlock - 45mm Boxed
  • Armoured Steel Body
  • Soft Feel Cover
  • 5 Pin Cylinder
  • Hardened Steel Shackle
Color White
Brand Name ALDRIDGE
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer ALDRIDGE
Model Number WC45CSBX
Item Type Name Combination Padlock
Item Dimensions 3.39 x 2.05 x 1.38 inches
Included Components SQUIRE 45MM CS COMBINATION BOXED